Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
NBAK129

Na moim Bravo pojawiła się korozja po naprawie w Re s

3 posty w tym temacie

W 2008 roku kupiłem bravo II wersja Dynamic. Autem przejeżdżam nie więcej niż 15000 km rocznie. W 2010 roku miałem stłuczkę na drodze (nie z mojej winy). Uszkodzenie naprawiali tzw. "fachowcy" z Re smy w Olsztyni e. Po trzech latach od odebrania auta z tzw serwisu na jednym z naprawianych elementów pojawiła się korozja. Po zgłoszeniu tego w RESMI E "pseudo" fachowcy rozłożyli ręce i stwierdzili, że na przeprowadzoną przez nich naprawę obowiązywała jedynie dwuletnia gwarancja !!!!! Kupując auto poinformowano mnie, że jest ono objęte ośmioletnią gwarancją na perforację nadwozia i aby w przypadku uszkodzenia zachować warunki gwarancji naprawy blacharskie i lakiernicze należy przeprowadzać w tzw. autoryzowanym serwisie. Tym czasem to bzdura. gdy pojawia się problem musisz płacić sam. Nie kupię już auta tej marki!!!! I odradzam to też innym potencjalnym nabywcom.

Czy Ty wiesz, co to znaczy gwarancja na PERFORACJĘ" nadwozia???

Podstawowa jednak sprawa, to fakt, gdzie dokonałeś naprawy lakierniczej. Sam napisałeś, że u "fachowców" a więc efekt jest taki jaki jest. Dobrze więc, że nie kupisz więcej auta marki FIAT, bo plujesz w zasadzie na siebie i swoją niefrasobliwość (aby głupotę nie powiedzieć). Od zawsze jeżdżę pojazdami marki FIAT i jakoś nie miałem nigdy problemów z gwarancją na lakier, czy nie daj Boże na perforację nadwozia. Nie siej więc defetyzmu i nie pluj...PRZEDE WSZYSTKIM na swój "intelekt" a po drugie na markę FIAT. W zasadzie powinienem zmienić kolejność....

Dodatkowo zawsze jest zapis żeby corocznie obowiązkowy przegląd nadwozia w ASO robić

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0