Sign in to follow this  
Followers 0
NBAK129

Na moim Bravo pojawiła się korozja po naprawie w Re s

3 posts in this topic

W 2008 roku kupiłem bravo II wersja Dynamic. Autem przejeżdżam nie więcej niż 15000 km rocznie. W 2010 roku miałem stłuczkę na drodze (nie z mojej winy). Uszkodzenie naprawiali tzw. "fachowcy" z Re smy w Olsztyni e. Po trzech latach od odebrania auta z tzw serwisu na jednym z naprawianych elementów pojawiła się korozja. Po zgłoszeniu tego w RESMI E "pseudo" fachowcy rozłożyli ręce i stwierdzili, że na przeprowadzoną przez nich naprawę obowiązywała jedynie dwuletnia gwarancja !!!!! Kupując auto poinformowano mnie, że jest ono objęte ośmioletnią gwarancją na perforację nadwozia i aby w przypadku uszkodzenia zachować warunki gwarancji naprawy blacharskie i lakiernicze należy przeprowadzać w tzw. autoryzowanym serwisie. Tym czasem to bzdura. gdy pojawia się problem musisz płacić sam. Nie kupię już auta tej marki!!!! I odradzam to też innym potencjalnym nabywcom.

Czy Ty wiesz, co to znaczy gwarancja na PERFORACJĘ" nadwozia???

Podstawowa jednak sprawa, to fakt, gdzie dokonałeś naprawy lakierniczej. Sam napisałeś, że u "fachowców" a więc efekt jest taki jaki jest. Dobrze więc, że nie kupisz więcej auta marki FIAT, bo plujesz w zasadzie na siebie i swoją niefrasobliwość (aby głupotę nie powiedzieć). Od zawsze jeżdżę pojazdami marki FIAT i jakoś nie miałem nigdy problemów z gwarancją na lakier, czy nie daj Boże na perforację nadwozia. Nie siej więc defetyzmu i nie pluj...PRZEDE WSZYSTKIM na swój "intelekt" a po drugie na markę FIAT. W zasadzie powinienem zmienić kolejność....

Dodatkowo zawsze jest zapis żeby corocznie obowiązkowy przegląd nadwozia w ASO robić