mati1987

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mati1987

 • Ranga
  Newbie
 1. Wymieniam właśnie dyfuzor w swojej Yamaha YZ zastanawiam się jak odkręcić śruby, żeby nie uszkodzić tłumika. Wszystko jest trochę zapieczone, zardzewiałe. Część łączy silnik z tłumikiem wygląda mniej więcej tak.
 2. Fajnym rozwiązaniem są motocykle 125 cm3. Moim zdaniem Honda i Yamaha, to trafny wybór. Części nie są drogie - możesz sobie przejrzeć na przykład na enduro7.pl - a motocykle i tak bardzo rzadko się psują. Większość napraw zrobisz bez problemu sam, więc nic tylko szukać moto.
 3. Ja miałem fają imprezę z rodzinką i znajomymi. Pierwszy raz poszliśmy na coś w stylu ala bal. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale okazało się, że było świetnie. Bardzo dobre jedzenie, muzyka i młodzi ludzie.
 4. Ja kupiłem ostatnio taki za stówkę z allegro. Marka bodajże tracer. Sprzęt słaby na trzeźwo pokazuje już promile, za duża skala błędu moim zdaniem. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, to nie oszczędzaj i postaw na dobrą markę.
 5. Ja bym postawił na lepsze wyposażenie, ale z tego, co widzę tego pierwszego ogłoszenia już nie ma, to ciężko porównać. BTW czy, to koniecznie musi być seat? Auta solidne, ale można przecież znaleźć też fajne modele innych marek