Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Hefaj_stos

Pierwszy motor

6 postów w tym temacie

Witam nie mam prawka na motory ale słyszałem że po 3 latach posiadania kategorii B można jeździć na motorach do 125cm3 więc się zastanawiam od czego by tu zacząć bo powiem szczerze zielony jestem ;/

Jak chcesz coś taniego to chińczyk. Np. Romet, Junak, ale są i bardziej egzotyczne marki. W sumie co byś nie wziął to to będzie prawie to samo. Tylko wygląd lekko inny. A jak chcsz wydać więcej to kupisz Hondę, Yamahę z silnikiem 125ccm ...

Przecież romet i junak to polskie marki :o czy juz nie? :P interesują motory w wyglądzie klasycznym więc co możesz polecić chciałbym coś co mi sie nie znudzi po miesiącu :P

Marka polska, ale motocykle są produkowane w Chinach (Romet) i Korei (Junak). Romety są tańsze. A który konkretnie, to musisz sam pooglądać i wybrać, tym bardziej, że nie wiem co dla ciebie oznacza klasyczny motocykl.

KTM ma bardzo ciekawą ofertę na takie małe motocykle. Wyglądają one o niebo lepiej niż romety czy junaki, widać że to mniejsza siostra dużych motocykli. Sam przez długi czas jeździłem Duke'em 125. Bardzo przyjemna maszyna, do tego mała więc korki nie będą ci straszne ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0